Vai ir vērts uzticēt savas grāmatvedības vadību jauniesācējam vai vērsties pie profesionāļiem?Viena kvartāla laikā neliela uzņēmuma grāmatvedis izdara vairāk kā 200 grāmatvedības ierakstus un veic vairāk kā 90 saimniecisko operāciju. Viena kvartāla laikā vien grāmatvedis 3 reizes aprēķina darbinieku algu.
Veic dokumentu formēšanu, pilnu visa uzņēmuma aktīvu uzskaiti un nes atbildību par kapitāla kustību – tāda, lūk, ir mūsdienu grāmatvedība.

Un kas notiks tad, ja grāmatveža izvēle ir izrādījusies nepareiza? Ko iesākt, ja nolīgtais grāmatvedis veic dokumentu formēšanu neatbilstoši visiem noteikumiem, kuru daudzums mūsu valstī ir neizmērojams? Kas notiks, ja grāmatvedis nepareizi aprēķinās algu vai kļūdīsies pamatlīdzekļu uzskaitē? Šādā gadījumā firmai, kā minimums, tiks piespriesta soda nauda, tomēr sekas var būt daudz nopietnākas. Grāmatvedība ir viena no svarīgākajām uzņēmuma pakļautībā esošajām nodaļām, ja ne gluži uzņēmuma galva, tad kakls jau nu noteikti, - tā stūrakmens. Šī stūre nebūtu jāuztic nekvalificētiem speciālistiem, kuri beiguši triju mēnešu apmācību kursus, kuri diez vai spēs iegūt atbilstošo akreditāciju.

Taču grāmatvedības pakalpojumi ir nepieciešami jebkurai kompānijai, vai tā būtu transnacionāla korporācija, vai arī mazs uzņēmums. Vienā un otrā gadījumā grāmatvedības pakalpojumus var pasūtīt kādai sevi jau tirgū apliecinājušai grāmatvedības kompānijai, tādai kā kompānija MG Alliance. MG Alliance ir liels uzņēmums, kas sniedz kvalificētus grāmatvedības darba pakalpojumus, kuru vidū ir:

1. Pilnīgi visi uzņēmuma grāmatvedības darbi;
2. Grāmatvedības pārskatu sastādīšana un iesniegšana atbilstošajās instancēs;
3. Uzņēmuma grāmatvedības audita veikšana, kļūdu un to labošanas iespēju noskaidrošana;
4. Iekšējais, ārējais un kadru konsaltings;
5. Stratēģiskā plānošana;
6. Dokumentu noformēšana – iekšējās un ārējās dokumentācijas, un daudz citu pakalpojumu.

Kompānija MG Alliance specializējusies vienīgi kvalitatīvu grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā, jo neliela kļūme dokumentu formēšanā var izraisīt bīstamas sekas – sākot no soda sankcijām un beidzot ar kriminālatbildības iestāšanos. Lai sevi pasargātu no šāda veida seku iespējamības, uzticiet savu grāmatvedību profesionāļiem!